PARTNEŘI

facebookinstagramtwitter

MIXY

MČR MIXY 1999

V MČR tým ve složení Žďárský Radek, Klímová Monika, Plzák Miloš a Plzáková Hana obsadil 3. místo.

MČR MIXY 2000

V MČR tým ve složení Žďárský Radek, Čechová Hana, Plzák Miloš, Plzáková Hana a Suchý Jiří obsadil 5. místo.

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ SRN V CURLINGU MIXŮ PRO ROK 2001 A OFICIÁLNÍ MISTROVSTVÍ SRN 2001

Tým CC Letící kameny Praha ve složení Radek Žďárský (skip), Hana Čechová, Miloš Plzák, Hana Plzáková se stal vítězem turnaje! Turnaj se konal ve dnech 2. – 4.2.2001 v Geisingu (SRN). Náš tým po postupu ze základní skupiny porazil v semifinále CC Fűssen (skip Ulli Kapp, st.) 9:4 a ve finále pak v extraendu tým CC Hamburk (skip John Jahr) 8:6.

MČR MIXY 2003

V MČR tým ve složení Krejčí Martin, Plzák Miloš, Plzáková Hana a Čechová Hana obsadil 3. místo.

MČR MIXY 2004

Tým ve složení M.Plzák, H.Čechová, H.Plzáková a J.Suchý skončil v Mistrovství ČR v mixech - Velké ceně města Brna na 11.místě.

MČR MIXY 2005

Tým ve složení M.Plzák, H.Čechová, H.Plzáková a D.Havlena skončil v Mistrovství ČR v mixech, Velké ceně města Brna, na 14.místě.